Brand
Siraya Tech filament prices
Siraya Tech's cheapest confirmed filament is Siraya Tech Roamr TPU Air HR 85A 0.8 kg at $59.38/kg from Siraya Tech. 2 offers tracked across TPU.
Every Siraya Tech price we track
| Product | Type | Store | Pack | Price | Per kg | Checked |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Siraya Tech Roamr TPU Air HR 85A 0.8 kg | TPU | Siraya Tech | 0.8 kg | $47.50 | $59.38/kg | Sep 28, 2026 |
| Siraya Tech Flex TPU 85A | TPU | Siraya Tech | — | $31.19 | — | Sep 27, 2026 |
Best Siraya Tech price by quantity
| Buying | Cheapest option | Per kg | You pay | How the price is reached |
|---|---|---|---|---|
| 1 kg | Siraya Tech Roamr TPU Air HR 85A 0.8 kg · Siraya Tech | $59.38/kg | $95.00 for 1.60 kg | 2 packs |
| 4 kg | Siraya Tech Roamr TPU Air HR 85A 0.8 kg · Siraya Tech | $59.38/kg | $237.50 for 4.00 kg | 5 packs |
| 6 kg | Siraya Tech Roamr TPU Air HR 85A 0.8 kg · Siraya Tech | $59.38/kg | $380.00 for 6.40 kg | 8 packs |
| 10 kg | Siraya Tech Roamr TPU Air HR 85A 0.8 kg · Siraya Tech | $59.38/kg | $617.50 for 10.40 kg | 13 packs |
How these prices are worked out
Every price is divided by the net weight of filament in the pack, not the shipping weight, so a single spool and a 10 kg bundle can be compared on the same scale. Multi-spool tier discounts and minimum-order coupon codes are applied at the quantity you pick, which is why the cheapest option changes as you buy more. Prices marked unconfirmed haven't been re-checked recently and are ranked below the rest. More on the method.
Siraya Tech filament types
Where to buy
Sold at Siraya Tech.
Prices last checked Sep 28, 2026 · US prices in USD · shipping and sales tax not included. Always confirm the final price at the store before you buy.